Wczytuję dane...
O nas

iPixel.pl to sklep internetowy, w którego ofercie znajdziesz elektronikę, sprzęt AGD, RTV, roboty i artykuły elektryczne. Setki produktów i nowoczesne technologie z gwarancją najwyższej jakości. Naszą przygodę z elektroniką zaczęliśmy od montażu różnego rodzaju systemów elektrycznych i zabezpieczeń. Lata doświadczenia w tej branży pozwoliły wyselekcjonować nam najlepsze produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie. 

Wyróżnia nas bogata oferta, zawierająca setki produktów. Pełen wybór urządzeń i zaawansowanych technologii dostępnych na wyciągnięcie ręki. Światowej klasy marki, łączące trwałość i niezawodność materiałów oraz urządzeń, gwarantujących komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Staramy się docierać z nasza ofertą do szerokiego grona odbiorców, dzięki rozbudowanej sieci kanałów sprzedaży oraz przez wprowadzanie szerokiej digitalizacji naszych usług. Dzięki stałym poszerzaniu kontaktów handlowych na bieżąco wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty, oparte o nowoczesne technologie i trendy światowe.

iPixel.pl to coś więcej niż Sklep. Zapraszamy!

ipixel.pl - sklep internetowy